Helios Orange

Výrobcem je společnost Asseco Solution s.r.o.

Co o software říká výrobce

Software Helios Orange je moderní podnikový informační a ekonomický systém s řadou oborových řešení, je určen pro menší a středně velké společnosti. Pokrývá mnoho oborů podnikání. Helios organge zahrnuje moduly, které v sobě seskupují příslušné oblasti (Ekonomika a finance obsahuje účtování, uzávěrky a pokladní doklady). Díky otevřenosti systému lze moduly snadno rozšiřovat podle aktuálních potřeb zákazníka. Více informací naleznete na této stránce.

Co se softwarem umíme my

V roce 2005 jsme se seznámili s klientem, který Hélios Orange používal už několik let a potřeboval pomoc v účtárně. Postupně jsme přišli na nesprávnosti v jeho nastavení a ve spolupráci s výrobcem provedli „restart“ celého systému. Všemu předcházela několika týdenní příprava a slibné simulace zejména v oblastech skladů (jejichž bezchybný chod je v této firmě nutností) a fakturačního modulu. V pátek po skončení práce se aktuální stav zazálohoval, nahrála se nově aktuální verze Helios Orange a začali se nastavovat číselníky, řady, deníky atd. Během soboty a neděle se do ní postupně překlápěla data z původní verze a v neděli pozdě v noci bylo vše hotovo. V pondělí od rána do oběda probíhal ověřovací a zkušební provoz a po obědě se už jelo „naostro“. Od té doby nemuselo proběhnout jediná změna v nastavení a klientovi pomáháme podle jeho aktuálních potřeb napříč celou účtárnou (někdy účtujeme, jindy kontrolujeme zadané údaje).

Náhlady do software

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Napište nám

 

 

Tisk strany

Reference

ara Shoes Czech s.r.o.

ara Shoes Czech s.r.o.

Při prováděné rekonstrukci jsme poznali, že její zaměstnanci pracují s mimořádnou pečlivostí a rychlou reakcí na vzniklé nejasnosti či problémy


Rychlý kontakt

tel.
+420 603 231 187
skype
r.vostry
kontakt@angelsgroup.cz