6K

Výrobcem je společnost 6K, spol. s r.o.

Co o software říká výrobce

Splňuje rozsáhlé požadavky otevřeného ekonomického systému s možnostmi maximálně jednoduchého pořízení dat a rychlého vyhledávání údajů. Ekonomický software obsahuje následující moduly: Účetnictví, Fakturace, Evidence majetku, Mzdy a personalistika, Evidence zásob a objednávek, Elektronický platební styk, Externí moduly dle potřeb zákazníka. Více informací naleznete na této stránce.

Co se softwarem umíme my

Se softwarem 6K´ jsme se setkali v roce 2004 při převzetí vedení účetnictví dvou společností podnikajících v oblasti hotelových služeb, které ho dlouhodobě používaly a byla to pro nás další výzva naučit se něco nového. Později, v roce 2006, jsme hledali účetní software pro neziskovou organizaci, který by dokázal zpracovávat data i za hospodářský rok. Ze softwaru, se kterými jsme se dosud setkali právě 6K nabízel možnost vedení účetnictví nejen pro kalendářní rok, a tak jsme využili našich znalostí, software 6K pořídili a zavedli do něj tuto firmu. V tomto softwaru vedeme tuto organizaci dodnes.

Náhledy do software

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Napište nám

 

 

Tisk strany

Reference

ara Shoes Czech s.r.o.

ara Shoes Czech s.r.o.

Při prováděné rekonstrukci jsme poznali, že její zaměstnanci pracují s mimořádnou pečlivostí a rychlou reakcí na vzniklé nejasnosti či problémy