Altus Vario

Výrobcem je společnost Altus software s.r.o.

Co o software říká výrobce

Altus Vario je komplexní ekonomický software. Moduly systému Altus Vario řeší všechny potřebné firemní agendy (obchodní, ekonomické a personální). Uživatelé pracují v jednotném prostředí s ucelenými daty. Software můžou využívat malé i velké firmy. Microsoft Office je nepsaným standardem kancelářských aplikací. Altus Vario ctí vzhled a způsob ovládání, díky čemuž pracujete ve známem prostředí. Data lze snadno kopírovat exportovat a importovat pro analýzu a publikování prostřednictví Office. Více informací naleznete na této stránce.

Co se softwarem umíme my

S tímto softwarem jsme se setkali v průběhu roku 2005, kdy se na nás náš současný klient na audit obrátil s žádostí o vedení účetnictví. V té době klient využíval z modulů Varia pouze faktury vydané (vystavoval je) a došlé (evidoval si je kvůli vystavování příkazů k úhradě). Účetní společnost, která mu tehdy vedla účetnictví účtovala ve svém na zakázku vytvořeném softwaru, ale bez jakéhokoli propojení se systémem Vario. S naším klientem jsme se tedy domluvili na tom, že se Vario bude plně využívat a to oběma stranami. Tento software byl pro nás nový, museli jsme se s ním na několik školeních důkladně seznámit. Poté jsme se pustili do nastavení číselných řad, předkontací a vazeb mezi moduly, které se dodnes používají a správně fungují. Důkazem toho je skutečnost, že společnost prochází povinným auditem „bez ztráty kytičky“. Náš klient využívá možnost vzdáleného přístupu, kdy veškerá účetní data jsou umístěna u nás ve firmě a jeho oprávněná osoba zadává do účetnictví veškeré prvotní doklady (vystavuje faktury vydané, zaevidovává faktury došlé, vystavuje pokladní doklady a stahuje si do systému bankovní operace) a my poté provádíme kontrolu této prvotní evidence a samozřejmě zaúčtování všech dokladů (i těch interních, které si do systému už vkládáme my). Veškerá potřebná dokumentaci (např. faktury došlé) je scanována a vložena přímo do Varia. Všechna data tak sdílíme s daným klientem a odpadají možné zmatky s duplikací a ztrátou dat.

Náhledy do software

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Napište nám

 

 

Tisk strany

Reference

ara Shoes Czech s.r.o.

ara Shoes Czech s.r.o.

Při prováděné rekonstrukci jsme poznali, že její zaměstnanci pracují s mimořádnou pečlivostí a rychlou reakcí na vzniklé nejasnosti či problémy


Rychlý kontakt

tel.
+420 603 231 187
skype
r.vostry
kontakt@angelsgroup.cz