Doplňte si nabídku služeb

Poskytněte Vašim klientům plnohodnotné portfolio služeb, spolupracujte s námi.

Jste auditor, účetní, daňový poradce nebo právník?

Pokud Váš sortiment služeb zákazníkovi není úplný, nabízíme Vám řešení ve formě spolupráce s námi. Můžeme poskytnout veškerý servis kolem účetní ekonomiky podnikání Vašich klientů-audity účetních závěrek, audity státních dotací, vedení účetnictví a zpracování mezd, účetní a mzdové poradenství, metodické vedení účtáren a mnoho dalšího. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Pro auditory a auditorské společnosti

Díky našim účetnickým službám pro Vás můžeme být vynikajícím partnerem. Nabízíme vedení účetnictví Vašim klientům, které je "auditorsky připravené", tudíž pro Vás bude následný audit podstatně jednodušší.

Pro účetní firmy

Tím, že provádíme audit, můžeme být i pro Vás skvělým partnerem. Spolupráce s naším auditorem může obohatit Vaše znalosti, budete vědět, co a jak máte připravit, aby audit běžel "jako po másle". Vyhnete se složitému vysvětlování každý rok, budete nám pouze oznamovat nastalé změny, a budete moci plně využívat návaznost informací, které jste nám dali v předchozích letech. Váš audit bude plně profesionální a přehledná záležitost.

Pro daňové poradce

Nabízíme spolupráci s účetním a auditorským oddělením, které Vám pomohou s přípravou zpracování všech daňových přiznání a tím Vám usnadní a ulehčí práci. Umožňujeme také přístup na náš server přes softwarovou aplikaci pro zpracování daňových přiznání FormStudio, ta Vám zaručí urychlení a zpřehlednění informací a zpřístupní práci na shodných datech v reálném čase (on-line). 

Pro právníky

Spolupráce s námi Vám může být prospěšná při řešení ekonomických problémů Vašich klientů, se kterými se na Vás obrátí. Také při vytváření novým firem určených na prodej je můžete nabízet s již dobře zavedeným účetnictvím, a tedy usnadníte svému klientovi vstup do podnikání.

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Zaujala Vás naše nabídka? Spojte se s námi.

 

 

Tisk strany