Ekonom

Výrobcem je společnost ELISOFT s.r.o.

Co o software říká výrobce

Účetní a evidenční systém Ekonom je výkonný a snadno ovladatelný účetní software určený pro malé a středně velké firmy. Celý účetní systém je modulární, jehož obsahem je daňová evidence, podvojné účetnictví, fakturace, mzdy pro malé i velké organizace, maloobchod, skladové hospodářství, kniha majetku, kniha jízd, graficko-manažerská nadstavba a další moduly potřebné pro moderní a efektivní práci. Účetní systém lze provozovat na samostatných stanicích tak i v počítačové síti. Jednotlivé moduly je možno pořídit i samostatně např.: Fakturace a Sklad či Mzdy a personalistiku. Více informací naleznete na této stránce.

Co se softwarem umíme my

Se softwarem EKONOM jsme se setkaly na přelomu roku 2008 a 2009 kdy končila podpora jednoho z účetních softwarů, který jsme jako účetní firma využívala. V této chvíli jsme se museli rozhodnout, kterým softwarem ten starý nahradíme. Prošli jsme několika školeními na různé softwary, a protože účetnictví, která vedeme dobře známe a víme na co se při výběru nového softwaru zaměřit padla naše volba na EKONOMA. Tento účetní software využíváme pro účtování ziskových i neziskových organizací. Máme zkušenosti s převážnou většinou modulů, které ekonom nabízí, a to např.: Sklady propojené s Fakturací, evidence majetku propojená s účetnictví (tisk karet majetku), Banka – elektronické stahování výpisů a jejich zaúčtování, dále využíváme možnosti členění na střediska, zakázky a činnosti, dle kterých se provádí tisky jak pro potřeby samotné účetní jednotky, tak pro externí kontroly jako je např.: audit. Protože jsme tento účetní software u nás ve firmě zaváděli nově museli jsme vymyslet a správně nastavit číselné řady, předkontace a vazby mezi moduly. Např.: v evidenci majetku jsme nastavili předkontace pro účtování účetních odpisů, tak abychom je z interního dokladu mohly rovnou a správně zaúčtovat.

Náhledy do software

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Napište nám

 

 

Tisk strany

Reference

Česko-německý fond budoucnosti

Česko-německý fond budoucnosti

Hodnocení naší spolupráce se společností Angel‘s Accounting s.r.o. tak lze shrnout do jedné věty: Takto jsem si ji vždy představoval.