Finanční analýza

Cílem takovéto analýzy je odhalit silné a slabé stránky firmy, zjistit její výkonnost a získané informace vyhodnotit tak, aby se z provedené finanční analýzy stal jeden z nástrojů sloužící k řízení podniku.

Finanční analýzy, jsou vizitkou účetních a je vhodné je připravovat s předstihem a nikoli v okamžiku krize. Pro usnadnění práce a zlepšení orientace v datech jsme pro Vás připravili naši vlastní finanční analýzu, do které vkládáme údaje klientů od jejich "smysluplných" počátků, tedy od doby kdy jsme schopni ověřit, zda záznamy dávají smysl a nezkreslují finanční analýzu.

Tento projekt je jednoduchou analýzu "finančního" zdraví podniku a slouží spíše jako pozvánka ke vzájemné spolupráci, protože samostatná finanční analýza bez dalších znalostí o daném podniku nebo organizaci je "plochá". Závěr učiněný z omezeného výčtu informací může být horší než neexistence jakéhokoli analýzového výstupu.

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Napište nám

 

 

Tisk strany

Reference

ara Shoes Czech s.r.o.

ara Shoes Czech s.r.o.

Při prováděné rekonstrukci jsme poznali, že její zaměstnanci pracují s mimořádnou pečlivostí a rychlou reakcí na vzniklé nejasnosti či problémy