Helios Orange

Výrobcem je společnost Asseco Solution s.r.o.

Co o software říká výrobce

Software Helios Orange je moderní podnikový informační a ekonomický systém s řadou oborových řešení, je určen pro menší a středně velké společnosti. Pokrývá mnoho oborů podnikání. Helios organge zahrnuje moduly, které v sobě seskupují příslušné oblasti (Ekonomika a finance obsahuje účtování, uzávěrky a pokladní doklady). Díky otevřenosti systému lze moduly snadno rozšiřovat podle aktuálních potřeb zákazníka. Více informací naleznete na této stránce.

Co se softwarem umíme my

V roce 2005 jsme se seznámili s klientem, který Hélios Orange používal už několik let a potřeboval pomoc v účtárně. Postupně jsme přišli na nesprávnosti v jeho nastavení a ve spolupráci s výrobcem provedli „restart“ celého systému. Všemu předcházela několika týdenní příprava a slibné simulace zejména v oblastech skladů (jejichž bezchybný chod je v této firmě nutností) a fakturačního modulu. V pátek po skončení práce se aktuální stav zazálohoval, nahrála se nově aktuální verze Helios Orange a začali se nastavovat číselníky, řady, deníky atd. Během soboty a neděle se do ní postupně překlápěla data z původní verze a v neděli pozdě v noci bylo vše hotovo. V pondělí od rána do oběda probíhal ověřovací a zkušební provoz a po obědě se už jelo „naostro“. Od té doby nemuselo proběhnout jediná změna v nastavení a klientovi pomáháme podle jeho aktuálních potřeb napříč celou účtárnou (někdy účtujeme, jindy kontrolujeme zadané údaje).

Náhlady do software

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Napište nám

 

 

Tisk strany

Reference

Česko-německý fond budoucnosti

Česko-německý fond budoucnosti

Hodnocení naší spolupráce se společností Angel‘s Accounting s.r.o. tak lze shrnout do jedné věty: Takto jsem si ji vždy představoval.


Rychlý kontakt

tel.
+420 603 231 187
skype
r.vostry
kontakt@angelsgroup.cz