Jak pracujeme

1. Máme osobní přístup ke každému klientovi

Dokážeme se vcítit do složitostí klientova podnikání a přizpůsobit mu naše služby. Nejen při navazování spolupráce se Vám bude věnovat zakladatel firem Angel’s (auditu a účetnictví se věnuje již osmnáct let) a to tak dlouho, dokud nebude přesvědčen, že Vás může předat do rukou zkušených členů svého týmu. I poté systemticky kontroluje, zda nastavené procesy fzngují. Věříme, že Vás jeho zkušenosti osloví stejně jako mnoho jiných klientů před Vámi.

2. Optimalizujeme Vaše náklady

Zaměstnávat vlastního zaměstnance znamená mít náklady nejen na prostory a vybavení kanceláří, výdaje za používaný hardware a software, ale samozřejmě jeho mzdu, sociální a zdravotní pojištění. Nezapomínejme ani na náklady spojené s jeho vzděláváním. A když je nemocen nebo má dovolenou tak vznikají další náklady a jeho práce stojí. My na práci pro Vás nasadíme tolik lidí, kolik bude v daném okamžiku potřeba a Vy nám budete platit přesně podle objemu odvedené práce (odměnu je možné, samozřejmě při neměnném objemu práce, paušalizovat).

3. Problémy řešíme, neutíkáme od nich

Někdy narazíme na skutečnosti, kdy by bylo jednodušší přivřít oči... My je ale nezavíráme! Nepomohli bychom ani Vám ani sobě. Dřív nebo později by nás stejně dohnali. Z Vašich problémů děláme vyřešené záležitosti , o které se již dále nemusíte starat. Předejte nám je ... Že budeme „vědět“ se obávat nemusíte, jako profesionálové ctíme obchodní tajemství.

4. Stojíme si za výsledky své práce.

Když nám klienti naslouchají, kontroly ze strany finančního úřadu a jiných státních institucí končí bez "ztráty kytičky". Věnujeme se mnoha problémům v mnoha firmám a nabízíme Vám jejich řešení ještě dříve, něž by u Vás mohly nastat jejich důsledky. Soustřeďte se na své podnikání a starosti s účetnictvím nechte nám.

5. Přizpůsobíme se Vašemu způsobu práce

Naši klienti si mohou vybrat způsob naší práce jaký jim bude vyhovovat. Jestli nám předají podklady s tím, že si je sami napořizujeme nebo zda se budou sami podílet na jejich vytváření přímo v ekonomickém systému a budou tak moci ihned vidět stav a výsledky svého podnikání nebo své činnosti. Třetině klientů také vyhovuje práce našeho zaměstnance přímo u nich ve firmě.

6. Převezmeme Váš účetní software

Naše společnost používá více účetních a ekonomických softwarů a to na základě potřeb a požadavků našich klientů. Vždy když k nám přijde nový klient se softwarem, který mu vyhovuje a je zvyklý v něm pracovat, tak se ho naučíme a zachováme mu tím kontinuitu dat ve stejném systému. Nenutíme Vám naše postupy, naopak se přizpůsobíme těm Vašim. Sledujeme současně vývoj větších ekonomických softwarů a v případě potřeby zvolit u klienta nový tak i zde můžeme nabídnout své znalosti.

7. Máme systém dvou, jsme vzájemně zastupitelní

Dodržujeme striktně pravidlo dvou. Nejméně dvě účetní pracují na každém klientovi a nejméně dvě účetní umí každý z mnoha námi používaných účetních softwarů. Máme zpracovanou metodiku práce tak, že u nás nehrozí, že by dovolená, nemoc nebo odchod člena týmu ohrozil práci pro Vaší společnost. Nejsme „one man or woman show“ tým.

8. Rozvíjíme se, rosteme s Vámi

Snažíme se být dobří, sledujeme vývoj zákonů a metodik. Abychom Vám mohli poskytovat profesionální služby procházíme pravidelným vzděláváním a profesní certifikací. Jsme zvyklí hledat netradiční řešení v situacích, kdy tradiční selhává. Naši nováčci se učí od zkušených členů týmu, aby Vám po čase mohli být oporou. Tak Vám můžeme zaručit aktuální informace a vysokou kvalitu našich služeb.

9. S čím u nás můžete 100% počítat?

Spolehlivost, partnerství, nadšení pro věc, snaha Vám pomoci. A hlavně serióznost a to nejen v cenách našich služeb, které budou přesně odpovídat rozsahu naší práce. Budeme se snažit, aby jste mohli v klidu podnikat a neměli starosti s tím, co předáte do našich rukou. Věřte nám, máme jistou ruku.

10. Poskytujeme služby? Ne, celý servis

Poskytujeme ekonomický servis. Audit, podnikatelské poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd a daní, ekonomické, daňové a benefitové poradenství, analýzy a reporty o stavu majetku, nákladů, výnosů a výši daně z příjmů. Daňové plánování a optimalizace je také jeho nedílnou součástí. Komplexní balíček našich služeb Vám zaručí maximální efektivitu vzájemné spolupráce.

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Napište nám

 

 

Tisk strany

Reference

Česko-německý fond budoucnosti

Česko-německý fond budoucnosti

Hodnocení naší spolupráce se společností Angel‘s Accounting s.r.o. tak lze shrnout do jedné věty: Takto jsem si ji vždy představoval.


Rychlý kontakt

tel.
+420 603 231 187
skype
r.vostry
kontakt@angelsgroup.cz