Kdo jsme

Jsme seskupení firem zaměřených na podnikatele a nestátní neziskový sektor, jako Angel’s Auditing s.r.o. a Angel’s Accounting s.r.o. fungujeme od roku 2006, avšak naše historie sahá do roku 1997.

Našim klientům poskytujeme audit účetní závěrky nebo dotačních projektů, vedení účetnictví, zpracování mzdové agendy, daně a daňové poradenství, zpracování podnikatelského záměru, provádění inventarizace majetku a závazků, vyhotovení účetní závěrky, strukturovanou finanční analýzu, zpracování souboru vnitropodnikových směrnic i mnoho dalších činností z oboru ekonomiky a financí.

Naše cesta

Klienty nezískáváme nízkou cenou, ale individuálním přístupem k nim samotným i k jejich potřebám a požadavkům. Poskytujeme kompletní profesionální servis, věříme v dlouhodobé partnerství a jsme řešení, se kterým můžete řešit aktuální problémy a posouvat své podnikání i další činnost dopředu. Každá investovaná koruna do spolupráce s námi se Vám několikanásobně vrátí, naše ceny jednoduše odráží kvalitu našich služeb.

Pokud Vás naše stránky, přesněji naše filosofie osloví, budeme poctěni a rádi Vám pomůžeme vyřešit nejen tíživou účetní, mzdovou nebo daňovou minulost, ale také Vám nabídneme solidní a stabilní zázemí. Věnujte se dále jen své nosné činnosti a přestaňte ztrácet čas.

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Napište nám

 

 

Tisk strany

Reference

Česko-německý fond budoucnosti

Česko-německý fond budoucnosti

Hodnocení naší spolupráce se společností Angel‘s Accounting s.r.o. tak lze shrnout do jedné věty: Takto jsem si ji vždy představoval.