Kontakt
Jak se s námi spojíte
adresa
Jeremenkova 763/88, 140 00 Praha 4 - Podolí
facebook
Angel’s Auditing s.r.o.
Auditorské služby a účetní poradenství
276 29 295
Angel’s Accounting s.r.o.
Vedení účetnictví a zpracování mezd
270 86 623
Angel’s Taxes s.r.o.
Odklady a daňové poradenství
Kontaktní formulář
Jak se k nám dostanete
Cesta autem
Z dálnice D1 - exit směr Michle, Pankrác a nákupní zóna DBK, dále pojedete vlevo po ulici Vyskočilova, přes metro Budějovická mírně vpravo na ulici Olbrachtova, přes světelnou křižovatku rovně do ulice Jeremenkova, po levé straně bude administrativní budova BEKO. Parkování v ulici Ke Klínku. Angel's sídlí v zadním traktu budovy BEKO, vchod k nám je přes dvůr ze spodní strany budovy.

Z Jižní spojky - exit směr Pankrác, Krč, dále pojedete vlevo ulicí V Podzámčí a na světelné křižovatce se dáte doprava do ulice Na Strži, dále na druhé světelné křižovatce zahnete do leva do ulice Jeremenkova, po levé straně bude administrativní budova BEKO.Parkování v ulici Ke Klínku. Angel's sídlí v zadním traktu budovy BEKO, vchod k nám je přes dvůr ze spodní strany budovy.
Cesta MHD
Metrem - trasa C stanice Budějovická k nám jede autobus číslo 118 do zastávky Nové Podolí. Když vystoupíte, přejdete ulici Jeremenkova a přímo před sebou budete mít administrativní budovu BEKO. Angel's sídlí v jejím zadním traktu, vchod k nám je z pravé strany.

Tramvají - z tramvajové zastávky Dvorce v ulici Podolské nábřeží přejdete do ulice Podolská na autobusovou zastávku Dvorce č. 118, pojedete do zastávky Nové Podolí. Vystoupíte z autobusu a půjdete z kopce dolů k administrativní budově BEKO. Angel's sídlí v jejím zadním traktu, vchod k nám je přes dvůr ze spodní strany budovy.
 
adresa Jeremenkova 763/88, 140 00 Praha 4
facebook auditorske sluzby
CZ | EN
Skrýt menu
Kontaktní formulář
Jméno
Telefon
Email
Vaše sdělení
Soubor
*pouze soubory typu: PDF, JPG PNG
Zavřít kontaktní formulář