Kariéra
Asistent/ka auditora

Juniorská pozice nabízí nejen auditorskou praxi pro studenty posledního ročníku VŠ, ale i absolventy SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření do dvou let po ukončení školy.

Náplň práce asistenta/ky auditora

Audit je procesem zjišťování, v jakém stavu je účetnictví daného subjektu, a proto je potřeba velmi dobře znát všechny účetní procesy. Proto náplní Vaší práce bude i vedení účetnictví v rozsahu uvedeném v části K práci účetní patří. Současně Vás čekají asistentské práce při auditu účetních závěrek v celém jejich rozsahu.

Oslovili jsme Vás? Máte zájem o práci u nás?
Pokud Vás naše nabídka zaujala a rádi byste se o pozici ucházeli, zašlete nám svůj životopis, případně i s fotografií, na e-mail (nezapomeňte na uvedení telefonního kontaktu pro první možné oslovení). Uvítáme také motivační dopis popisující Váš přínos naší společnosti.
Kdy a kam můžete nastoupit?
Termín nástupu je věcí společné dohody. Jsme dynamická rostoucí společnost, a proto náš tým neustále rozšiřujeme. Místem výkonu práce jsou naše kanceláře v Praze 4, popřípadě prostory našich klientů.
Jaký je typ pracovního vztahu?
Pracovat u nás můžete na plný úvazek, tedy na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Pro studenty s předpokladem pokračování v pracovním poměru po ukončení školy nabízíme částečný úvazek formou dohody o provedení práce.
S kým se na pohovoru setkáte?
Věnovat se Vám bude majitel a zakladatel našich společností pan Roman Vostrý, se kterým společně vyhodnotíte, zda jste se ve svých předpokladech nemýlili a zda vzájemně splňujeme naše představy. V případě pozitivní shody budete mít možnost si i popovídat s některým členem našeho týmu. Ten vám může pomoci například odpovědí na otázky, na které byste v oficiálním pohovoru neměli odvahu se zeptat. Kontakt s budoucím kolegou vám může potvrdit, že nemusíte mít obavy se k nám přidat.
Po přijímacím pohovoru
Pokud uspějete při pohovoru, náš zájem o Vás nekončí, ale naopak. Budeme do Vás dále investovat naše znalosti a čas, pokusíme se Vám nabídnout veškerou možnou podporu a pomoc při Vašem zapojování do společnosti. Oporou v běžných pracovních návycích Vám bude po potřebnou dobu některý ze zkušenějších kolegů a po odborné stránce se Vám budou věnovat manažeři projektů, do nichž budete zapojeni. To vše na základě Vašich schopností a uvažovaného profesního zaměření.
Nenašli jste pozici, kterou hledáte?
Navrhněte si tedy svou vlastní. Napište nám, jaké jsou Vaše představy, a co nám můžete nabídnout, a my se Vám ozveme.
 
adresa Jeremenkova 763/88, 140 00 Praha 4
facebook auditorske sluzby
CZ | EN
Skrýt menu
Kontaktní formulář
Jméno
Telefon
Email
Vaše sdělení
Soubor
*pouze soubory typu: PDF, JPG PNG
Zavřít kontaktní formulář