Kariéra
Finanční účetní   junior / senior

Juniorská pozice nabízí nejen účetní praxi pro studenty posledního ročníku VŠ, ale i absolventy SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření do dvou let po ukončení školy. Společně se zkušenějšími členy týmu se naučíte odborné účetní práce napříč celým účetnictvím včetně zpracování účetní závěrky a zpracování přiznání k dani z přidané hodnoty a k dani z příjmu právnických osob. Po zapracování a získání všech odborných dovedností můžete, v případě, že budete mít řídící schopnosti, dostat možnost řídit vlastní projekt – tedy vést tým pracující na daném účetním klientovi včetně odpovědnosti za kvalitu a včasnost provedení účetních prací.

Seniorská pozice je vhodná pro zkušené účetní znalých všech účetních procesů napříč ekonomikou podniku. Znalé účetní samostatně povedou účetnictví nebo mzdy našich klientů.

K práci účetní patří

  • Příprava a zpracování inventarizací a účetních závěrek našich klientů.
  • Samostatné zpracování podkladů daňových přiznání k jednotlivým typům daní.
  • Metodické vedení členů svých pracovních týmů.
  • Tvorba ekonomických podkladů pro použití při vlastním účtování.
  • Tvorba finančních analýz a rozbory ekonomických výsledků účtovaných nebo auditovaných společností.
  • Tvorba odborných materiálů využívaných při řešení účetních a daňových problematik.
  • Podílení se na školení našich zaměstnanců, případně zaměstnanců našich klientů.
  • Asistentské práce při auditu účetních závěrek.
  • Používání více účetních a ekonomických SW.
  • Budování a udržování vztahů s klienty.
Oslovili jsme Vás? Máte zájem o práci u nás?
Pokud Vás naše nabídka zaujala a rádi byste se o pozici ucházeli, zašlete nám svůj životopis, případně i s fotografií, na e-mail (nezapomeňte na uvedení telefonního kontaktu pro první možné oslovení). Uvítáme také motivační dopis popisující Váš přínos naší společnosti.
Kdy a kam můžete nastoupit?
Termín nástupu je věcí společné dohody. Jsme dynamická rostoucí společnost, a proto náš tým neustále rozšiřujeme. Místem výkonu práce jsou naše kanceláře v Praze 4, popřípadě prostory našich klientů.
Jaký je typ pracovního vztahu?
Pracovat u nás můžete na plný úvazek, tedy na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Pro studenty s předpokladem pokračování v pracovním poměru po ukončení školy nabízíme částečný úvazek formou dohody o provedení práce.
S kým se na pohovoru setkáte?
Věnovat se Vám bude majitel a zakladatel našich společností pan Roman Vostrý, se kterým společně vyhodnotíte, zda jste se ve svých předpokladech nemýlili a zda vzájemně splňujeme naše představy. V případě pozitivní shody budete mít možnost si i popovídat s některým členem našeho týmu. Ten vám může pomoci například odpovědí na otázky, na které byste v oficiálním pohovoru neměli odvahu se zeptat. Kontakt s budoucím kolegou vám může potvrdit, že nemusíte mít obavy se k nám přidat.
Po přijímacím pohovoru
Pokud uspějete při pohovoru, náš zájem o Vás nekončí, ale naopak. Budeme do Vás dále investovat naše znalosti a čas, pokusíme se Vám nabídnout veškerou možnou podporu a pomoc při Vašem zapojování do společnosti. Oporou v běžných pracovních návycích Vám bude po potřebnou dobu některý ze zkušenějších kolegů a po odborné stránce se Vám budou věnovat manažeři projektů, do nichž budete zapojeni. To vše na základě Vašich schopností a uvažovaného profesního zaměření.
Nenašli jste pozici, kterou hledáte?
Navrhněte si tedy svou vlastní. Napište nám, jaké jsou Vaše představy, a co nám můžete nabídnout, a my se Vám ozveme.
 
adresa Jeremenkova 763/88, 140 00 Praha 4
facebook auditorske sluzby
CZ | EN
Skrýt menu
Kontaktní formulář
Jméno
Telefon
Email
Vaše sdělení
Soubor
*pouze soubory typu: PDF, JPG PNG
Zavřít kontaktní formulář