O nás

Naše hodnoty a vize

V naší práci jsou naši klienti a jejich spokojenost pro nás tou hlavní hybnou silou. Jsou tím, pro koho pracujeme, komu pomáháme a kvůli komu se snažíme neustále se zlepšovat. Ať se stane cokoliv, pro spokojenost našich klientů uděláme vše, co je v našich silách. Jsme připraveni postavit se jakékoliv výzvě a jsme odhodláni naplnit všechna očekávání.

Děláme naši práci nejlépe, jak umíme, a mimo to, že dobře ovládáme naše „řemeslo“, snažíme se přinášet nové podněty a nápady, jak posunout klientovu činnost a pomoci mu nejen zdolat záludnosti jeho podnikání, ale i přispět k rozvoji a růstu jeho společnosti. Většina našich klientů s námi spolupracuje delší dobu, a tak jsme měli šanci se za ta léta stát dobrými pracovními přáteli. Děláme naši práci nejen hlavou, ale i srdcem, potěšení z dobře odvedené práce a klientova spokojenost je naším cílem. Naši klienti se zasloužili o to, abychom i my rostli a rozvíjeli se, proto si zaslouží naši plnou péči. Těší nás, že jsme součástí jejich úspěchu a že je naše práce ceněna.

Naší silnou stránkou je náš tým. Vybíráme si schopné pracovníky, kteří disponují nejen výbornými odbornými znalostmi, dovednostmi, ale oceňujeme i jejich lidský a otevřený přístup. Díky kombinaci těchto lidských kvalit se nám podařilo sestavit silný tým, kterého si vážíme a na který se můžeme spolehnout.
Účetnictví je naším koníčkem, neustále se snažíme zlepšovat, vzdělávat se a práci s čísly dát třetí rozměr. Naučíme Vás pohlížet na data ukrytá ve Vašich šanonech jako na bohatou informační základnu, ze které je možno dále vycházet a ukážeme Vám, k čemu lze ona čísla dále využít.  Klienty nezískáváme nízkou cenou našich prací, ale individuálním přístupem k nim, k jejich potřebám a požadavkům. Chceme být dlouhodobým a diskrétním partnerem a rádcem s pozitivním přístupem.

Jsme individuality, ale všichni procházíme náročným procesem přípravy. Ti, kdož budou pracovat s Vašimi firemními daty, budou zajisté odborně zdatní a 100% diskrétní. U nováčků, kteří splní základní předpoklady (absolventi středních a vysokých škol s ekonomickým zaměřením), hledáme také další vlastnosti, které jsou důležité pro naši práci, jako schopnost empatie, cílevědomost a schopnost efektivně komunikovat. Ostatně pro integraci nováčků máme vypracovaný úspěšný systém založený na stínování zkušenějších a klíčových pracovníků. Disponujeme vlastní studijními materiály a dosahujeme velmi dobrých výsledků při osvojování firemních, účetních, personálních a mzdových postupů, které jsou dále úspěšně aplikovány v praxi. Je pro nás samozřejmostí vzájemné propojení a zastupitelnost a proto bude Vaše účetnictví zpracovávat minimálně dvoučlenný tým. Zajímá nás Vaše celková spokojenost, dodržování termínů a optimalizace Vašich finančních toků. Interně podléhají všechna vedená účetnictví metodickému dohledu našich expertů.

V naší společnosti klademe důraz na odborný růst pracovního týmu, zodpovědnost, pravomoc a kompetence jednotlivých pracovníků. Garanci kvality poskytuje jednatel naší společnosti, metodik a výrazná osobnost Roman Vostrý, statutární auditor KA ČR a certifikovaný účetní KCÚ SÚ.

 

Roman Vostrý

auditor a účetní poradce

Od roku 1993 působí celý svůj profesní život v oblasti praktického účetnictví a auditu. Členem Komory auditorů je od roku 1997. Nejdříve jako asistent auditora pod číslem osvědčení 694 a od roku 2002 jako auditor pod číslem osvědčení 1914. Od roku 2002 člen Komory certifikovaných účetních a to jako certifikovaný účetní pod číslem 000567.

Oprávnění auditora
Certifikát Bilanční účetní
 
adresa Jeremenkova 763/88, 140 00 Praha 4
facebook auditorske sluzby
CZ | EN
Skrýt menu
Kontaktní formulář
Jméno
Telefon
Email
Vaše sdělení
Soubor
*pouze soubory typu: PDF, JPG PNG
Zavřít kontaktní formulář