Obecné dotazy

Zde je seznam položených a zodpovězených otázek spadajících do oblasti obecných.

Zákon o účetnictví, případně vyhláška neurčuje povinnost (podle mě o ní není nikde zmíňka) platit výhradně z firemního bankovního účtu nebo firemní pokladny:

- výdaj dokládaný zmíněným paragonem musí samozřejmě souviset s činností firmy a být tedy jejím nákladem

- firma si "výdaj u zaměstnance objednala" a jeho úhradou z pokladny tedy hradí svůj závazek vůči němu

- nic nevadí, že je na paragonu jakési info navíc, tedy zmiňované info o prvotním způsobu úhrady paragonu - hotově, bankovním převodem nebo platební kartou

Nemusíte být smutná. Jste-li spokojena s programem, který jste si kdysi dávno koupila a již mnoho let používáte nebo, který jak píšete používá Vaše externí účetní firma a na jehož výstupy jste si již zvyklá, tak proč v něm tedy nepokračovat? Nabízíme Vám možnost vést účetnictví i nadále v programu, na který jste zvyklá, na který buď máte licenci, nebo na který licenci pořídíme my. Druhou možností, pokud by Vám program nevyhovoval nebo by Vám bylo jedno, který se na vedení Vašeho účetnictví bude používat je vybrat si program nový a to buď z portfolia programů, které aktuálně používá nebo se za svoji dráhu již setkala naše společnost.

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Máte dotaz? Rádi Vám poradíme

 

 

Tisk strany

Reference

Česko-německý fond budoucnosti

Česko-německý fond budoucnosti

Hodnocení naší spolupráce se společností Angel‘s Accounting s.r.o. tak lze shrnout do jedné věty: Takto jsem si ji vždy představoval.