Od náhody k naší existenci

Když v roce 1997 pan Roman Vostrý po již čtyřech letech odborného vzdělávání, hledal své nové pracovní uplatnění v oblasti auditu, seznámil se svým budoucím kolegou a zakladatelem společnosti Ardum & Partners s.r.o. Slovo dalo slovo a ze setkání vznikla dlouhá devítiletá partnerská spolupráce. Náhoda byla jak na jejím počátku, tak i na jejím konci – v roce 2006 se představy obou partnerů začaly rozcházet, došlo ke změnám vlastnických vztahů, jednu ze společně vlastněných společností Angel’s Accounting s.r.o. převzal do svých rukou a druhou Angel’s Auditing s.r.o. v tomto roce založil.

Jsme tedy skupinou dvou funkčních firem (třetí daňová je „ve výstavbě“, zcela zodpovědně pro naše klienty nyní pracuje daňový poradce pan Miroslav Mitáš) zaměřená svými službami jak na podnikatelské subjekty, tak i na nestátní neziskový sektor. Poskytujeme svým klientům to, co i Vy potřebujete - audit účetní závěrky nebo dotačních projektů, vedení účetnictví, zpracování mzdové agendy, daně a daňové poradenství, zpracování podnikatelského záměru, provádění inventarizace majetku a závazků, vyhotovení účetní závěrky, strukturovanou finanční analýzu, zpracování souboru vnitropodnikových směrnic i mnoho dalších činností v oblastech ekonomiky jejich podnikání nebo působení.

Pokud Vás naše filosofie, profesní předpoklady a přístup k naší práci osloví, budeme rádi, když i Vám pomůžeme vyřešit nejen třeba tíživou účetní, mzdovou nebo daňovou (ve spolupráci s naším „dvorním daňovým poradcem“) minulost, ale zejména nabídnout solidní a stabilní auditorské nebo účetní služby, při kterých se budete moci věnovat již jen své nosné činnosti a nemuset ztrácet čas neproduktivní částí Vašeho podnikání nebo poslání. Svoji budoucnost máte ve svých rukách.

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Napište nám

 

 

Tisk strany

Reference

Česko-německý fond budoucnosti

Česko-německý fond budoucnosti

Hodnocení naší spolupráce se společností Angel‘s Accounting s.r.o. tak lze shrnout do jedné věty: Takto jsem si ji vždy představoval.