Oslovili jsme Vás?

Máte zájem o pracovní pozici?

Pokud Vás naše nabídka zaujala a rádi byste se o pozici ucházeli, zašlete nám svůj životopis, případně i s fotografií, na e-mail (nezapomeňte na uvedení telefonního kontaktu pro první možné oslovení). Uvítáme také motivační dopis popisující Váš přínos naší společnosti.

Kdy a kam můžete nastoupit?

Termín nástupu je věcí společné dohody, jsme dynamická rostoucí společnost, a proto náš tým rozšiřujeme téměř neustále. Místem výkonu práce jsou naše kanceláře v Praze 4, popřípadě prostory našich klientů. V některých případech můžete být vysláni na služební cestu, ale není to zvykem.

Jaký je typ pracovního vztahu?

Pracovat u nás můžete na plný úvazek, tedy na hlavní pracovní poměr. Pro studenty s předpokladem pokračování v pracovním poměru po ukončení školy akceptujeme i částečný úvazek formou dohody o pracovní činnosti.

S kým se na pohovoru setkáte?

Věnovat se Vám při prvním kole pohovoru bude naše personalistka Lucie Mošovská, která vyhodnotí, zda jste se ve svých předpokladech nemýlili, a zda splňujete naše představy. Vy posoudíte totéž a v případě pozitivní shody :-) postoupíte do druhého kola pohovoru, kde si promluvíte s panem Romanem Vostrým, majitelem naší společnosti.

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Chcete u nás pracovat?

 

 

Tisk strany

Reference

Česko-německý fond budoucnosti

Česko-německý fond budoucnosti

Hodnocení naší spolupráce se společností Angel‘s Accounting s.r.o. tak lze shrnout do jedné věty: Takto jsem si ji vždy představoval.


Rychlý kontakt

tel.
+420 603 231 187
skype
r.vostry
kontakt@angelsgroup.cz