Pohoda

Výrobcem je společnost STROMWARE s.r.o.

Co o software říká výrobce

Program POHODA je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z rad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Systém je oborově neutrální a je vhodný pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, ale i pro svobodná povolání a účtující příspěvkové a neziskové organizace. Více informací naleznete na této stránce.

Co se softwarem umíme my

Tento program patří k jednomu z nejdéle nám známým programům, seznamovali jsme se s ním někdy kolem roku 1997. Firma se zabývala nákupem a prodejem zboží, na vedení účetnictví nebyla nikterak náročná. Byla jednou z prvních kam jsme docházeli „za prací“, tedy účtovali jsme nikoli u nás v kancelářích, ale přímo u klienta. V současné době takto pracujeme u cca jedné třetiny klientů, další třetina jich k nám přistupuje vzdáleně a pracuje tak zvaně on-line a zbývající část se dělá klasicky, tedy dostáváme doklady a zpracováváme je v našich prostorách.. V současné době v něm vedeme několik firem poskytujících služby.

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Napište nám

 

 

Tisk strany

Reference

ara Shoes Czech s.r.o.

ara Shoes Czech s.r.o.

Při prováděné rekonstrukci jsme poznali, že její zaměstnanci pracují s mimořádnou pečlivostí a rychlou reakcí na vzniklé nejasnosti či problémy


Rychlý kontakt

tel.
+420 603 231 187
skype
r.vostry
kontakt@angelsgroup.cz