Pohoda

Výrobcem je společnost STROMWARE s.r.o.

Co o software říká výrobce

Program POHODA je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z rad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Systém je oborově neutrální a je vhodný pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, ale i pro svobodná povolání a účtující příspěvkové a neziskové organizace. Více informací naleznete na této stránce.

Co se softwarem umíme my

Tento program patří k jednomu z nejdéle nám známým programům, seznamovali jsme se s ním někdy kolem roku 1997. Firma se zabývala nákupem a prodejem zboží, na vedení účetnictví nebyla nikterak náročná. Byla jednou z prvních kam jsme docházeli „za prací“, tedy účtovali jsme nikoli u nás v kancelářích, ale přímo u klienta. V současné době takto pracujeme u cca jedné třetiny klientů, další třetina jich k nám přistupuje vzdáleně a pracuje tak zvaně on-line a zbývající část se dělá klasicky, tedy dostáváme doklady a zpracováváme je v našich prostorách.. V současné době v něm vedeme několik firem poskytujících služby.

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Napište nám

 

 

Tisk strany

Reference

Česko-německý fond budoucnosti

Česko-německý fond budoucnosti

Hodnocení naší spolupráce se společností Angel‘s Accounting s.r.o. tak lze shrnout do jedné věty: Takto jsem si ji vždy představoval.