Profil naší společnosti

Nehledáme dokonalé jedince, hledáme ty nejschopnější. Dokonalost není stavem, ale procesem. Pracujme na něm společně.

Nabízíme uplatnění ve třech oblastech, společnost Angel's Auditing s.r.o. poskytuje auditorské a poradenské služby, sesterská Angel’s Accounting s.r.o. se věnuje mzdovým a účetním problémům a do budoucna připravovaná Angel’s Taxes se bude zaměřovat na otázky daňového poradenství.

Poskytujeme komplexní ekonomické služby pro klienty z podnikatelské sféry - a.s., s.r.o., v.o.s., k.s. a podnikající fyzické osoby, které vedou účetnictví, i nestátní neziskové sféry - nadace, n.f., o.p.s., občanská sdružení a církve.

Naším největším „kapitálem“ je kvalita pracovníků, a proto jejich výběru a posléze zapojení do pracovních týmů věnujeme potřebný čas. Razíme filosofii, že o spokojeného klienta je dobře postaráno vždy jen spokojeným pracovníkem. Tedy náš tým pracovníků i klientů budujeme na zasloužené loajalitě. Dlouhodobě vytváříme silný pracovní kolektiv, který naši filozofii podporuje, a je ochoten se maximálně zaměřovat na klienta.

Hledáme jedince, kteří se nebojí na sobě pracovat a chtějí mít svou budoucnost plně v rukou. Ti z Vás, kteří u nás zaměstnání naleznou, budou odměněni zajímavou pracovní náplní a pocitem uspokojení z důležité práce.

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Chcete u nás pracovat?

 

 

Tisk strany

Reference

Česko-německý fond budoucnosti

Česko-německý fond budoucnosti

Hodnocení naší spolupráce se společností Angel‘s Accounting s.r.o. tak lze shrnout do jedné věty: Takto jsem si ji vždy představoval.


Rychlý kontakt

tel.
+420 603 231 187
skype
r.vostry
kontakt@angelsgroup.cz