Roman Vostrý

V naší společnosti klademe důraz na odborný růst pracovního týmu, zodpovědnost, pravomoc a kompetenci jednotlivých pracovníků. V našem týmu má každý svoji hlavu. Hlavou, která „trčí“ nad ostatní je Roman Vostrý, statutární auditor KA ČR a certifikovaný (bilanční) účetní KCÚ SÚ

Profesní praxe

Roman Vostrý působí v oblasti praktického účetnictví, auditu a daní od roku 1993, kdy se začal připravovat na dráhu auditora a účetního poradce. Celý svůj profesní život pracuje v auditorských a účetních společnostech. Společnost Angel’s Auditing s.r.o. založil v roce 2006, kdy ukončil své působení ve společnosti Ardum & Partners s.r.o., kde pracoval nejprve jako asistent auditora a poté jako auditor a to od roku 1997. Na přelomu roků 1996/1997 pracoval devět měsíců na pozici asistenta auditora ve společnosti A.D.U. s.r.o. a předtím od roku 1993 pracoval jako asistent auditora ve společnosti Pagina s.r.o. a jejich nástupnických organizacích.

Členství v profesních organizacích

Člen Komory auditorů od roku 1997. Nejdříve jako asistent auditora pod číslem osvědčení 694 a od roku 2002 jako auditor pod číslem osvědčení 1914. Od roku 2002 člen Komory certifikovaných účetních a to jako certifikovaný (bilanční) účetní pod číslem 000567.

Profesní zkušenosti

Náplní práce statutárního auditora je činnost výkonného auditora, který je odpovědný za formulaci závěrů z provedených auditorských prací. Další jeho pracovní náplní je vedení pracovních týmů, tvorba interní metodiky jednotlivých auditorských prací, tvorba analýz hospodaření účetních jednotek. Vedle svého působení jako auditor se věnuje metodice účetních operací v oblasti podvojného účetnictví podnikatelských subjektů a nestátních neziskových organizací. Pro lepší porozumění oblasti interního auditu absolvoval i certifikaci Interního auditora a Manažera kvality jakosti.

Manažerské zkušenosti

Po získání základních odborných předpokladů byl zapojen do pracovních procesů i jako vedoucí asistentských týmů a byl zodpovědný za řízení těchto týmů i zdárného průběhu auditorských prací ve vztahu ke klientům. Ve společnosti Angel’s Auditing s.r.o. je a ve společnosti Ardum & Partners s.r.o. byl na pozici výkonného ředitele a jednatele společnosti. Z nich mu vyplývá starost o provozní řízení společnosti a zastřešování jejich obchodních aktivit.

Profesní certifikáty a osvědčení

Kontakt

Email: r.vostry@angelsgroup.cz

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Napište nám

 

 

Tisk strany

Reference

Česko-německý fond budoucnosti

Česko-německý fond budoucnosti

Hodnocení naší spolupráce se společností Angel‘s Accounting s.r.o. tak lze shrnout do jedné věty: Takto jsem si ji vždy představoval.