Shodují se naše filozofie?

Jaká je naše filozofie?

Klient málokdy řekne: „Jsem spokojen“, je-li spokojen, tak většinou mlčí. Vždy, když to tak cítí, řekne: „Jsem nespokojen“. Když už se tak stane, tak u nás platí - nikdy nestrkat „hlavu do písku“, ale komunikovat s klientem. Nejsme neomylní, uděláme-li chybu, vždy se k ní postavíme čelem. Spokojený klient je naší výzvou, snahou naší práce, smyslem našeho snažení.

Nechceme a neumíme dělat svoji práci jen tak jak se má, chceme a vkládáme do ní své nápady jak posouvat klientovo podnikání nebo činnost dopředu. Nechceme jen dobře pracovat pro naše klienty, my s nimi i žijeme jejich podnikatelský život. Většina našich klientů je víceletá a tak jsme se za tu dobu stali dobrými pracovními přáteli. Můžete si plnit povinnosti, a není to málo, nebo můžete dát do práce i kus sebe. A to přesně my děláme. Naši klienti si to zaslouží. I oni se přece starají svým podnikáním o to, abychom existovali a rostli, abychom svým rozvojem zpětně obohacovali i je samotné

Nechceme jen spokojené klienty, chceme nadšené klienty. Nadšené a překvapené tím, že něčemu tak „technickému“ jako je audit nebo účetnictví jsme schopni dát „třetí rozměr“. Tím vnímáme a své klienty učíme vidět bohatou informační základnu, která z naší práce vzniká a která nemusí ležet „ladem“. Účetní informace jsou bohatstvím, které leží v účtárnách na „zaprášených stolech“. Odfoukněte prach a zvedněte ho. Budete mile překvapeni.

Jaká je Vaše filozofie?

Klienty nezískáváme nízkou cenou našich prací, ale individuálním přístupem k nim, k jejich potřebám a požadavkům. Vážíme naší práce a víme, že vždy se najde konkurence, která nabídne nižší cenu. Osvědčilo se nám nejít takzvaně „pod cenu“, nabízíme velmi slušný poměr „cena / výkon“. Klienti, kteří se pro nás rozhodnou stejně nehledá nejnižší cenu (většinou se již spálili, protože za nízkou cenu získali nízkou kvalitu nebo rozsah práci), ale dlouhodobého partnera, se kterým mohou řešit vše, co potřebují. Jsme těmi, které hledáte?

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Napište nám

 

 

Tisk strany