Spolupráce s auditorem

Jak se připravit na audit a jak vlastně probíhá?

Jedním z nejdůležitějších podkladů pro provádění auditu je kvalitně zpracované účetnictví včetně dokladové inventarizace všech analytických bilančních účtů, které byly v ověřovaném roce použity. Základní písemnosti pro ověřování jednotlivých účetních oblastí máme pro klienty sepsány v materiálu „Podklady k ověřování“, které od nás dostanou na počátku naší spolupráce.

Audit vyžaduje nejen dobrou přípravu klienta, ale i jeho spolupráci při našich návštěvách u něj. Nejvhodnější je, když klient určí osoby, které se auditorovi a jeho týmu budou věnovat a vyčlení jim čas na komunikaci s ním.

Auditorskou činnost provádíme jak průběžným, tak i jednorázovým způsobem. Podle našeho názoru je pro klienta nejoptimálnější způsob naší práce její rozdělení do části průběžného (metodického) auditu a vlastního (bilančně-výsledkového) auditu. Jako nedílnou součást naší auditorské práce vidíme i její poradenskou a vzdělávací funkci pro zaměstnance klienta.

Máte jinou představu o spolupráci s námi? Napište nám a my se Vám budeme rádi věnovat.

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Napište nám

 

 

Tisk strany

Reference

ara Shoes Czech s.r.o.

ara Shoes Czech s.r.o.

Při prováděné rekonstrukci jsme poznali, že její zaměstnanci pracují s mimořádnou pečlivostí a rychlou reakcí na vzniklé nejasnosti či problémy


Rychlý kontakt

tel.
+420 603 231 187
skype
r.vostry
kontakt@angelsgroup.cz