Staňte se naším klientem

Náš klient se u nás má "jako v ráji"...

... při prvním auditu společně naplánujeme naši návštěvu (abychom se seznámili s prostředím, kde klient "pracovně žije"), probereme u kávy nebo čaje vše, co si od nového auditora slibujete, případně co se Vám na bývalém auditorovi nezdálo (rovnou říkáme, že neslibujeme co neumíme splnit a že se nevyjadřujeme k minulému auditu nebo auditorovi), promluvíme si o časové a finanční náročnosti uvažovaného auditu, nabídneme poradenskou ruku v oblastech, do kterých vidíme, a ke kterým se můžeme vyjádřit a pak ... pak už nezůstane kámen na kameni, probíráme jednu oblast za druhou, účet za účtem, členění majetku, závazků a kapitálu nebo jmění a samozřejmě stranou nezůstanou ani náklady a výnosy, prostě auditujeme, tedy kontrolujeme účetnictví od rána do večera...

... při následných auditech s Vámi naplánujeme Vaši návštěvu u nás, probereme změny, které se za ten půlrok co jsme se neviděli změnily (protože děláme takzvaný průběžný audit) a pak ... pak už znova auditujeme, a kde vidíme přínos, to si nenecháme pro sebe...

... když začínáme vést účetnictví tak se posadíme a řekneme si, proč vlastně měníte své "účetní koně". Některé představy majitelů nebo manažerů společností a organizací o "rychlém a levném" účetnictví nejsme schopni zrealizovat, a přestože vidíme, že bychom mohli pomoci, tak raději přenecháme takovéto účetnictví konkurenci. Pokud naplníme Vaše vize o "dobrém účetnictví s odpovídající cenou" a padneme si do oka, tak se rozjede proces nikdy nekončících předávání a přebírání dokladů, hlášení DPH, Intrastatů, silničních a jiných přiznání, dokladových inventarizací a účetních závěrek.

... když již vedeme účetnictví tak přebíráme účetní podklady, zpracováváme je, předáváme výstupy apod. Zavádíme "pomůcky" jako Měsíční / kvartální Účetní reporty, tedy jednoduché, přehledné, vypovídající, v češtině nebo jiném jazyce, v Kč nebo jiné měně, prostě takové nástroje, které Vám pomohou vést svůj podnik nebo řídit organizaci, ve které působí.

... když začínáme zpracovávat mzdy tak probereme náplň naší i Vaší práce, přebereme si mzdové složky a začneme.

... když už zpracováváme mzdy tak evidujeme kdo odešel a kdo přišel podle přihlášek a odhlášek, měsíčně znamenáme prémie, benefity, docházku a srážky ze mzdy a ve výstupu poskytujeme tak oblíbenou mzdovou pásku.

... když metodicky vedeme Vaši vlastní účtárnu a snažíme se vidět z venku to, co zevnitř není, hledáme postupy, které povedou k jednodušší nebo lepší účetní práci a nastavujeme a ladíme vnitřní kontrolní účetní systémy.

... když radíme účetně nebo mzdově tak co vidíme pojmenujeme, co víme poradíme, co můžeme uděláme. Pomáháme tam, kde je nás potřeba.

... když připravujeme podklady pro "nástup" daňového poradce tak dobře účtovat nestačí, proto poskytujeme podklady pro zpracování daňového přiznání.

Náš klient se u nás má prostě "jako v ráji"... když nás má.

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Zaujala Vás naše nabídka? Spojte se s námi.

 

 

Tisk strany