Stavíme na lidech

Náš tým

Nejsme no-name společnost, máme tváře. Společná fotografie několika z nás nevypadá vůbec špatně, že?

Pracují mezi námi

Jaké zkušenosti mají lidé, kteří budou provádět audity účetních závěrek, povedou účetnictví nebo budou zpracovávat mzdy Vaší společnosti / organizace? – Výběru nováčků do našeho týmu věnujeme velkou pozornost. Zaměřujeme se převážně na absolventy středních a vysokých škol s ekonomickým zaměřením, kteří vedle teoretických znalostí oplývají i lidskými hodnotami jako jsou empatie, cílevědomost, zájem o kvalitu své práce, zájem o zvyšování své kvalifikace a zájem o prospěch svých klientů.

Všichni procházejí náročným procesem zaučování v jednotlivých částech vedení účetnictví, osvojují si znalost nejméně dvou ekonomických SW a teprve poté se začínají specializovat na některý z typů účetnictví, které zpracováváme (podnikatelské nebo neziskové). Současně s osvojením si našich firemních auditorských, účetních, personálních a mzdových postupů a s využitím mnoha našich standardizovaných firemních materiálů jsou schopni zastupitelnosti v případě dovolené nebo nemoci.

Auditorský tým sestavujeme s ohledem na složitost klientova podnikání a to v rozsahu dvou až pěti osob. Vaše účetnictví bude zpracovávat tým složený nejméně z dvou osob (v případě objemnějšího účetnictví pracujeme až ve čtyřech osobách), kdy zkušenější člen týmu je odpovědný za daný projekt (jakékoli naší službě pro konkrétního klienta říkáme „projekt“). Nováčci, kteří budou zpracovávat Vaše mzdové agendy, vždy procházejí náročným procesem zaučování v jednotlivých částech zpracování mezd, osvojují si znalost mzdového SW a teprve poté začínají pracovat samostatně na Vašich mzdových agendách.

Nad metodikou Vašeho účetnictví „bdí“ účetní metodik naší společnosti pan Roman Vostrý, který na počátku spolupráce společně s Vámi a s vedoucí projektu zjistí Vaše potřeby a požadavky a navrhne Vám i další možnosti, které nabízí naše společnost. Nad metodikou Vašich mezd „bdí“ mzdové metodičky naší společnosti, kterými jsou Lenka Kaucká a Lucie Mošovská, které na počátku spolupráce společně s Vámi zjistí Vaše potřeby a požadavky a navrhnou Vám i další možnosti, které nabízí naše společnost. V případě vašeho zájmu si můžete projít profesní profily našich vedoucích a řídících pracovníků (proklik na Stavíme na lidech).

Roman Vostrý Lucie Mošovská Petra Švarcová

Na pracích pro klienty se podílejí i další členové týmu. Při práci (aby neudělali chybu) je hlídá, v návalu práce i pomůže naše Eshley.

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Napište nám

 

 

Tisk strany

Reference

Česko-německý fond budoucnosti

Česko-německý fond budoucnosti

Hodnocení naší spolupráce se společností Angel‘s Accounting s.r.o. tak lze shrnout do jedné věty: Takto jsem si ji vždy představoval.


Rychlý kontakt

tel.
+420 603 231 187
skype
r.vostry
kontakt@angelsgroup.cz