Účto

Výrobcem je společnost Účto - Tichý & spol.

Co o software říká výrobce

Program automatizuje nebo podstatně usnadňuje vedení daňové evidence a dalších agend podnikatele, jako jsou evidence a dopisování majetku, zásoby, fakturace, personalistika a mzdy, obchodní korespondence, daňová přiznání. Více informací naleznete na této stránce.

Co se softwarem umíme my

V softwaru Účto zpracováváme od roku 1996 mzdy mnoha našich klientů. Jde o software, který se ovládá intuitivně, přehledně a lehce. Práce s ním je efektivní. Velmi oceňujeme jak program umí komunikovat s Portálem zdravotních pojišťoven či s Portálem veřejné zprávy. Není třeba dokupovat žádný jiný podpůrný program, Účto toto zvládne samo. To samé platí i o internetovém bankovnictví. Program umí komunikovat se všemi bankovními institucemi. Velmi jednoduše se z Účta vygeneruje příkaz, který se nahraje do banky a je připraven k úhradě. Pokud je na internetových stránkách připravena vyšší verze, program si ji sám, po spuštění programu, stáhne a vygeneruje protokol o změnách. Téměř jakoukoli sestavu je možné exportovat do pdf. Mzdový modul je vybaven chybovými hláškami, které pomáhají odhalit chyby, kterých se mohl uživatel při zpracování mezd dopustit. Na druhou stranu lze mnoho věcí v programu zadat ručně. Není plně automatizovaný jako jiné programy, tím nutí mzdovou účetní o věcech přemýšlet a ne jen „bouchat“ data.

Náhledy do software

Mzdový software Účto Mzdový software Účto

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Napište nám

 

 

Tisk strany

Reference

Česko-německý fond budoucnosti

Česko-německý fond budoucnosti

Hodnocení naší spolupráce se společností Angel‘s Accounting s.r.o. tak lze shrnout do jedné věty: Takto jsem si ji vždy představoval.