Vedení a rekonstrukce účetnictví

Jaké formy spolupráce je možné s námi domluvit?

  • klasické vedení účetnictví v prostorách naší společnosti s využitím našeho softwaru
  • klasické vedení účetnictví v prostorách naší společnosti s využitím Vašeho softwaru
  • vedení účetnictví ve Vašem sídle s využitím Vašeho softwaru realizovaný formou pravidelných návštěv našich účetních
  • vedení účetnictví ve Vašem sídle s využitím našeho softwaru realizovaný formou pravidelných návštěv našich účetních
  • vedení účetnictví virtuálně, tedy on-line s využitím Vašeho softwaru realizovaný formou jeho umístění na našem serveru se současným přístupem jak Vašich pracovníků tak i našich účetních
  • vedení účetnictví virtuálně, tedy on-line s využitím našeho softwaru realizovaný formou jeho umístění na našem serveru se současným přístupem jak Vašich pracovníků tak i našich účetních

Kdy musíte zvážit provedení rekonstrukce účetní agendy?

Došlo na „nejhorší – účetní agenda neexistuje (ať z jakéhokoli důvodu), jsou z ní „trosky“, nebo vykazuje známky účetních nesprávností nebo chybí dokladová inventarizace účtů a z účetních záznamů, které jsou k dispozici, jí není možno provést? Není potřeba si zoufat, je třeba se rozhodnout, jakým způsobem se provede rekonstrukce účetnictví. Jak jí provádíme my?

Prvním způsobem je převzetí Vámi používaného ekonomického SW a provedení všech potřebných oprav při použití vaší původní metodiky. Druhým způsobem je pořízení všech Vašich účetních záznamů do nového, společně zvoleného ekonomického SW (proklik na Jaké SW můžeme nabídnout) s použitím nové (naší) metodiky.

Ať se dohodneme na jakémkoli postupu, tak na základě zrekonstruovaného účetnictví sesouhlasíme zjištěný účetní stav daní se stavem jednotlivých daní evidovaných na finančním úřadě, provedeme zpracování nových dokladových inventarizací a účetních závěrek jednotlivých rekonstruovaných let a promítneme vzniklé rozdíly do aktuálního účetního období nebo do období, do kterého „zákonně“ můžeme.

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Napište nám

 

 

Tisk strany

Reference

Česko-německý fond budoucnosti

Česko-německý fond budoucnosti

Hodnocení naší spolupráce se společností Angel‘s Accounting s.r.o. tak lze shrnout do jedné věty: Takto jsem si ji vždy představoval.


Rychlý kontakt

tel.
+420 603 231 187
skype
r.vostry
kontakt@angelsgroup.cz