Živočišná říše

Pomáháme veverkám

xxxx

 

 

 

Dlouhodobě krmíme zvířátka v ZOO

Angel's Auditing je adoptivním rodičem ptáčka Loskutáka posvátného ...

Loskuták posvátný, též beo posvátný, ve své domovině tiong (Gracula religiosa) je středně velký špaček divoce žijící v Indii a jihovýchodní Asii i jinde. Pro svůj talent velmi věrně napodobovat zvuky včetně lidského hlasu se také chová jako klecový pták. Délka těla je 27-30 cm, má nápadný vzhled, peří je černé s výrazným zeleným a fialovým leskem, v křídlech mají bílá zrcátka (od 3. do 9. primární letky), která vynikají zvláště v letu. Na tvářích a týlu mají holé, masité a jasně žluté laloky, jejichž přesný tvar i umístění záleží na daném poddruhu, kterých někteří autoři popisují až 15. Silný rovný zobák je oranžový, nohy žluté.

 

 

... a Angel's Accounting adoptoval šelmičku Levharta obláčkového.

Levhart obláčkový (harimauda, pardál obláčkový) Neofelis nebulosa je samotářsky žijící lesní kočkovitá šelma. Je nejmenší z velkých koček. Je nazýván podle tmavých „obláčků“ na jeho těle. Svým uměním šplhat může konkurovat malým kočkám. Obývá horské i nížinné lesy jižní a jihovýchodní Asie. Levhart obláčkový loví opice, gibbony, ptáky, dikobrazy, malá prasata a jeleny, má nápadně dlouhé špičáky, které mírně připomínají zuby dávno vyhynulého šavlozubého tygra. Přestože je ve většině zemí chráněn zákonem, často se stává obětí lovců, kvůli kožešině a také pro velké špičáky, kterým někteří přičítají kouzelnou moc. Největší pohromou pro ně je však ničení lesů, bez nichž nemohou žít.

 

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Napište nám

 

 

Tisk strany

Reference

ara Shoes Czech s.r.o.

ara Shoes Czech s.r.o.

Při prováděné rekonstrukci jsme poznali, že její zaměstnanci pracují s mimořádnou pečlivostí a rychlou reakcí na vzniklé nejasnosti či problémy


Rychlý kontakt

tel.
+420 603 231 187
skype
r.vostry
kontakt@angelsgroup.cz