Zpracování a rekonstrukce mezd

Základem pro zpracování mezd je docházka jednotlivých zaměstnanců a s ní související dokumenty (např. stravenky, podklady k odměnám, přehled přesčasů apod.). Případné naše dotazy řešíme okamžitě buď telefonicky, nebo e-mailem. Po zodpovězení všech nejasností dochází k samotnému zpracování mezd ve mzdovém programu.

Na počátku spolupráce si s každým klientem dohodneme jaké výstupy a přehledy ze mzdového programu bude požadovat. Pokud si klient žádá, zpracováváme i jiné přehledy (např. v excelu), které souvisí se mzdovou agendou, ale které nelze jednoduše vygenerovat ze mzdového programu. Výplatní pásky jednotlivých zaměstnanců dodáváme ve speciálních zapouzdřených obálkách (případně je můžeme na přání klienta zasílat elektronicky). Výstupy zasíláme buď elektronicky, případně poštou nebo si pro ně klient chodí osobně. Vygenerujeme a zasíláme také měsíční přehledy na SSZ a na jednotlivé zdravotní pojišťovny. Naším cílem je, aby náš klient měl se mzdovou agendou co nejméně starostí, proto i veškerou komunikaci s příslušnými úřady (případně i dotazy jeho zaměstnanců) řešíme od počátku my jako jeho mzdové účetní.

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Napište nám

 

 

Tisk strany

Reference

Česko-německý fond budoucnosti

Česko-německý fond budoucnosti

Hodnocení naší spolupráce se společností Angel‘s Accounting s.r.o. tak lze shrnout do jedné věty: Takto jsem si ji vždy představoval.