Kariéra

Naše motto

NEHLEDÁME DOKONALÉ JEDINCE, HLEDÁME TY NEJSCHOPNĚJŠÍ. DOKONALOST NENÍ STAVEM, ALE PROCESEM. PRACUJME NA NĚM SPOLEČNĚ.

Naše služby a filosofie

Společnost Angel's Auditing s.r.o. poskytuje auditorské a poradenské služby, sesterská společnost Angel’s Accounting s.r.o. se věnuje mzdovým a účetním službám. V budoucnu bychom rádi založili společnost Angel’s Taxes a poskytovali svým klientům i služby daňového poradce. Jsme zaměřeni na poskytování komplexních ekonomických služeb pro klienty z podnikatelské sféry - a.s., s.r.o., v.o.s., k.s. i nestátní neziskové sféry - nadace, n.f., o.p.s., občanské sdružení.

Naším největším „kapitálem“ je kvalita pracovníků a proto jejich výběru a posléze zapojení do pracovních týmů věnujeme potřebný čas. Kdo podniká tak ví, že není lehké získat nového klienta a kolik péče je třeba věnovat stávajícímu klientovi. Nebylo pro nás těžké zjistit, že o spokojeného klienta je dobře postaráno vždy jen spokojeným pracovníkem. Naším cílem je tedy nejen spokojený klient, ale i spokojený pracovník, protože oba pak zůstávají naší společnosti dlouhodobě věrni.

Snažíme se proto o vytváření takového pracovního kolektivu, který toto chápe a je ochoten maximálně vyjít klientovi vstříc. Proto, pokud neuvažujete na sobě tvrdě pracovat, přejděte raději k jinému potenciálnímu zaměstnavateli. Těm z Vás, které oslovíme, nabízíme zajímavou práci, při které se (i když tomu možná nevěříte) budete nejen učit vybranému „řemeslu“, ale se i bavit a věříme, že Vás práce v naší společnosti bude naplňovat.

Hvězdičkou označená pole jsou povinná.

Chcete u nás pracovat?

 

 

Tisk strany

Reference

Česko-německý fond budoucnosti

Česko-německý fond budoucnosti

Hodnocení naší spolupráce se společností Angel‘s Accounting s.r.o. tak lze shrnout do jedné věty: Takto jsem si ji vždy představoval.


Rychlý kontakt

tel.
+420 603 231 187
skype
r.vostry
kontakt@angelsgroup.cz