Pixel noscript
I čísla Vám budou vděčná...

O FIRMĚ

Naše hodnoty, poslání a vize
Našimi hodnotami jsou profesionalita a diskrétnost ve všem, co děláme. Důvěra klienta je pro naší práci klíčová, bez ní nemůžeme naše služby poskytovat s "přidanou hodnotou". A bez ní by šlo jen o audit, účetnictví a daně. S ní jde o partnerství při provádění auditu, zpracovávání účetnictví nebo zákonnou optimalizaci placených daní.

Přinášíme nové podněty a nápady, jak posunout klientovu činnost a pomáháme mu nejen zdolat záludnosti jeho podnikání, ale přispíváme i k rozvoji a růstu jeho společnosti. Většina našich klientů s námi spolupracuje delší dobu, a tak jsme měli šanci se za ta léta stát dobrými pracovními přáteli. Naši práci děláme nejen hlavou, ale i srdcem, potěšení z dobře odvedené práce a klientova spokojenost je naším cílem. Naši klienti se zasloužili o to, abychom i my rostli a rozvíjeli se, proto si zaslouží naši plnou péči. Těší nás, že jsme součástí jejich úspěchu a že je naše práce ceněna.

Naší silnou stránkou je náš tým. Vybíráme si schopné pracovníky, kteří disponují nejen odbornými znalostmi, dovednostmi, ale i lidským přístupem. Účetnictví je naším koníčkem, neustále se snažíme zlepšovat, vzdělávat se a práci s čísly dát třetí rozměr. Naučíme Vás pohlížet na data ukrytá ve Vašich šanonech jako na bohatou informační základnu, ze které je možno dále vycházet a ukážeme Vám, k čemu lze ona čísla dále využít. Klienty nezískáváme nízkou cenou našich prací, ale individuálním přístupem k nim, k jejich potřebám a požadavkům. Chceme být dlouhodobým a diskrétním partnerem a rádcem s pozitivním přístupem.

Klademe důraz na odborný růst pracovního týmu, zodpovědnost, pravomoc a kompetence jednotlivých pracovníků. Garanci kvality poskytuje jednatel naší společnosti, metodik a výrazná osobnost Roman Vostrý, statutární auditor KA ČR a certifikovaný účetní KCÚ SÚ. Celý svůj profesní život od roku 1993 působí v oblasti praktického účetnictví a auditu. Členem Komory auditorů je od roku 1997, nejdříve jako asistent auditora pod číslem osvědčení 694 a od roku 2002 jako auditor pod číslem osvědčení 1914. Od roku 2002 člen Komory certifikovaných účetních a to jako certifikovaný účetní pod číslem 000567.


Setkáváme se s klienty a partnery
S našimi klienty, obchodními partnery a osobními přáteli se setkáváme pravidelně od roku 2005 a to zejména na letní akci s názvem Angel's Parking Party, která je odpoledním rautem a vánoční akci s názvem Angel's Bowling, který již sám o sobě říká, co je hlavní náplní setkání. Připravili jsme výběr z nejzajímavějších okamžiků let minulých a zveme Vás k jejich návštěvě.

Bowling Party 2020

Audit
Víte k čemu je prospěšný a jestli je pro Vás povinný? Pojďme najít odpovědi společně! na schůzce s auditorem

Účetnictví
Naučme se společně číst mezi účetními řádky - měsíčně v reportech, online ve Vašem účetnictví! světlo do účetní tmy

Mzdy
Čekáte víc než jen dobře zpracované mzdy? Využíváte zaměstnanecké benefity? Naučíme Vás to! chci přidat lidem na mzdách

Daně
Účetní není daňový poradce. Jejich pohledy se liší. Nechte další oči hlídat Vaše finance! jak ušetřit na daních

Chcete se s námi spojit?
Neváhejte a kontaktujte nás

mapka Angels

Adresa
Jeremenkova 763/88
140 00 Praha 4 – Podolí

GSM
+420 603 231 187

E-mail
kontakt@angelsgroup.cz

Facebook
facebook.com/angelsgroup.cz

© 2018-2024 Angel's ®   AuditingAccountingTaxes

Zásady o ochraně osobních údajů Nastavení cookie