Vybranné reference

V současné době náš tým pracuje pro cca 60 klientů, vyjma jedné OSVČ, pouze pro právnické osoby. Některé z nich jsme požádali o poskytnutí referencí, o pár řádek zkušeností, které s námi udělali. Ti, kteří souhlasili s jejich zveřejněním uvádíme níže. Pokud Vás budou zajímat reference z oblasti, ve které působíte Vy a kterou jste ve zveřejněných nenašli, rádi Vám je individuálně ukážeme.

Pokud se Vám zdáme malí (a tedy nemůžeme umět), tak nezapomeňte, že platí "i malí dokážou velké věci" a pokud se Vám zdáme velcí (a tedy jistě drazí), tak platí, že "nejste tak bohatí, aby jste si mohli kupovat levné věci " :-)

Neváhejte, kontaktem s námi nemáte co ztratit. Můžete jen získat ...

 

 • ara Shoes Czech s.r.o.

  ara Shoes Czech s.r.o. je významným prodejcem obuvi značky ara s Salamnder, dnes s osmi vlastními prodejnami. Poskytujeme i služby velkoobchodu pro menší prodejny obuvi po celé České republice. Od roku 2007 společnost poskytuje potřeby formou velkoobchodu i na sousedním Slovenském trhu, kde si vede velice úspěšne.

  Se společností Angel´s Accounting s.r.o. spolupracujeme od roku 2003 a s jejími službami jsme velmi spokojeni. V prvních dvou letech naší spolupráce pro nás provedla rekonstrukci nesprávně vedeného účetnictví a zároveň převzala a od té doby zpracovává účetní a mzdovou agendu. Při prováděné rekonstrukci jsme poznali, že její zaměstnanci pracují s mimořádnou pečlivostí a rychlou reakcí na vzniklé nejasnosti či problémy. V tomto přistupu pokračují dodnes.

  Mezi mnou osobně a jednatelem Angel´s Accounting s.r.o. panem Ing. Romanem Vostrým probíhají v průběhu roku nepravidelná setkání nad výsledky naší firmy, při kterých se snažíme zefektivňovat jak obchodní procesy naší společnosti, tak i oboustrannou spolupráci.

  Firmu Angel´s Accounting s.r.o. můžeme doporučit každému, kdo hledá bezproblémovou a profesionální spolupráci.

  za ara Shoes Czech s.r.o.
  Petr Tománek
  jednatel

 • Česko-německý fond budoucnosti

  Česko-německý fond budoucnosti je mezistátní nezisková instituce, jejímž hlavním posláním je všestranně podpořit porozumění mezi Čechy a Němci.

  Se společností Angel’s Accounting s.r.o. (tehdy ještě jako Ardum & Partners s.r.o.) spolupracujeme od samotného vzniku naší organizace v roce 1997. Referenci nám poskytla tehdejší předsedkyně naší správní rady a bývalá ministryně spravedlnosti JUDr. Dagmar Burešová, která znala přístup a nasazení majitele společnosti Ing. Romana Vostrého z České advokátní komory.

  Angel’s Accounting s.r.o. se nám stará o vedení účetnictví a zpracování mezd, kontroluje vyúčtování námi poskytnutých nadačních příspěvků a spolupracuje na plánování každoročně sestavovaného rozpočtu organizace. V rámci vedení účetnictví a zpracování mezd probíhá mezi námi a naší servisní organizací aktivní komunikace, nejen z důvodu průběžného čerpání prostředků rozpočtu, ale jsme i seznamováni s novinkami z finančního a mzdového účetnictví.

  Naši agendu měly během třinácti let naší existence na starosti postupně tři účetní, ale jedno bylo pro jejich práci společné: Vždy jsme se mohli spolehnout na osobní přístup a pečlivost, s jakou vedly naše záležitosti. Rovněž velmi oceňujeme možnost zavolat si pro radu v případě, že si nejsme něčím jisti. Pracovníci Angel’s Accounting s.r.o. se stali pomocnou rukou našim odpovědným referentům a referentkám i při kontrolách vyúčtování poskytnutých nadačních příspěvků a v minulosti se rovněž podíleli na zpracování účetní metodiky výplat odškodnění obětem druhé světové války a pomohli nám v této oblasti z hlediska své odbornosti a profesionality.

  Za roky spolupráce jsme prošli mnoha kontrolami ze strany dozorčí rady a povinnými audity a to vždy s výsledkem „bez výhrad“. Hodnocení naší spolupráce se společností Angel‘s Accounting s.r.o. tak lze shrnout do jedné věty: Takto jsem si ji vždy představoval.

  za Česko-německý fond budoucnosti
  PhDr. Tomáš Jelínek, Ph.D.
  ředitel

Tisk strany

Reference

Česko-německý fond budoucnosti

Česko-německý fond budoucnosti

Hodnocení naší spolupráce se společností Angel‘s Accounting s.r.o. tak lze shrnout do jedné věty: Takto jsem si ji vždy představoval.