I čísla Vám budou vděčná...

O firmě
Naše hodnoty, poslání a vize
Našimi hodnotami jsou profesionalita a diskrétnost ve všem, co děláme. Důvěra klienta je pro naší práci klíčová, bez ní nemůžeme naše služby poskytovat s "přidanou hodnotou". A bez ní by šlo jen o audit, účetnictví a daně. S ní jde o partnerství při provádění auditu, zpracovávání účetnictví nebo zákonnou optimalizaci placených daní.

Přinášíme nové podněty a nápady, jak posunout klientovu činnost a pomáháme mu nejen zdolat záludnosti jeho podnikání, ale přispíváme i k rozvoji a růstu jeho společnosti. Většina našich klientů s námi spolupracuje delší dobu, a tak jsme měli šanci se za ta léta stát dobrými pracovními přáteli. Naši práci děláme nejen hlavou, ale i srdcem, potěšení z dobře odvedené práce a klientova spokojenost je naším cílem. Naši klienti se zasloužili o to, abychom i my rostli a rozvíjeli se, proto si zaslouží naši plnou péči. Těší nás, že jsme součástí jejich úspěchu a že je naše práce ceněna.

Naší silnou stránkou je náš tým. Vybíráme si schopné pracovníky, kteří disponují nejen odbornými znalostmi, dovednostmi, ale i lidským přístupem. Účetnictví je naším koníčkem, neustále se snažíme zlepšovat, vzdělávat se a práci s čísly dát třetí rozměr. Naučíme Vás pohlížet na data ukrytá ve Vašich šanonech jako na bohatou informační základnu, ze které je možno dále vycházet a ukážeme Vám, k čemu lze ona čísla dále využít. Klienty nezískáváme nízkou cenou našich prací, ale individuálním přístupem k nim, k jejich potřebám a požadavkům. Chceme být dlouhodobým a diskrétním partnerem a rádcem s pozitivním přístupem.

Klademe důraz na odborný růst pracovního týmu, zodpovědnost, pravomoc a kompetence jednotlivých pracovníků. Garanci kvality poskytuje jednatel naší společnosti, metodik a výrazná osobnost Roman Vostrý, statutární auditor KA ČR a certifikovaný účetní KCÚ SÚ. Celý svůj profesní život od roku 1993 působí v oblasti praktického účetnictví a auditu. Členem Komory auditorů je od roku 1997, nejdříve jako asistent auditora pod číslem osvědčení 694 a od roku 2002 jako auditor pod číslem osvědčení 1914. Od roku 2002 člen Komory certifikovaných účetních a to jako certifikovaný účetní pod číslem 000567.


auditorská společnost
Auditor Ing. Vostrý
certifikovaný účetní
Setkáváme se s klienty a partnery
S našimi klienty, obchodními partnery a osobními přáteli se setkáváme pravidelně od roku 2005 a to zejména na letní akci s názvem Angel's Parking Party, která je odpoledním rautem a vánoční akci s názvem Angel's Bowling, který již sám o sobě říká, co je hlavní náplní setkání. Připravili jsme výběr z nejzajímavějších okamžiků z let minulých a už se těšíme na letošní Vánoční setkání.
 
Parking Party 2019


Audit
Víte k čemu je prospěšný a jestli je pro Vás povinný? Pojďme najít odpovědi společně! více o auditu

Účetnictví
Naučme se společně číst mezi účetními řádky - měsíčně v reportech, online ve Vašem účetnictví! více o účetnictví

Mzdy
Čekáte víc než jen dobře zpracované mzdy? Využíváte zaměstnanecké benefity? Naučíme Vás to! více o mzdách

Daně
Účetní není daňový poradce. Jejich pohledy se liší. Nechte další oči hlídat Vaše finance! více o danich

Chcete se s námi spojit?
Neváhejte a kontaktujte nás

mapka Angels
kontaktní formulář +420 603 231 187 kontakt@angelsgroup.cz

Adresa
Jeremenkova 763/88
140 00 Praha 4 – Podolí

GSM
+420 603 231 187

E-mail
kontakt@angelsgroup.cz

Facebook
facebook.com/angelsgroup.cz

Mapa stránek
/mapa-stranek 

© 2018 Angel's ®   AuditingAccountingTaxes